Başkanın Mesajı

Değerli olanı koruma ve geleceğe taşıma misyonuyla  inşaat sektörüne ilk adımımızı 2004 yılında attık. Bu süreçte hedef ve dikkatimiz; nicelikten ziyade niteliğe odaklanmak, kaliteli projeler geliştirmek oldu.

Ürettiğimiz projeler fonksiyonel olma, ihtiyaca hizmet etme, trendlere uygun evrensel, doğa ve insan ilişkisini dikkate alan projeler olarak ön plana çıktı.

Bugün imza attığımız herhangi bir proje, sıradanlığın ötesinde; konforlu, kaliteli, teknolojik gereksinimlere uygun, estetik beğeniye hitap eden tasarım anlayışına sahip olma felsefesiyle tasarlanır ve üretilir. Bir anlamda İNOVAS A.Ş. doğru bilgi, kaynak ve teknoloji ile sürdürülebilir başarıyı, huzur ve güvenliği ön planda tutan, insanların beklentisini karşılayan nitelikli projeleri hayata geçirmektedir. 

Teslim ettiğimiz ve devam eden projelerin yanı sıra, bir sonraki adımda yakalayacağımız trendin hazırlığı içerisinde, ilk etapta İzmir ve Gaziantep olmak üzere aslında ülkemizin diğer tüm bölgelerinde de teslim edeceğimiz projelerin hayalini taşıyor, tecrübemizi; hep koruduğumuz heyecanımız, tükenmeyen azmimiz ve yorulmak bilmeyen çalışkanlığımız ile hayata geçiriyoruz.

Kurumsal kimliğimizin iskeletini oluşturan etik değerlerimiz; dürüstlük, çalışkanlık, farklılıklarımıza saygıdır. Felsefemiz bütünlüktür. Çalışanlarımız ile bir bütünün parçalarıyız. Başarımız ve hayallerimiz bir. Bu çizgide yöntem ve uygulamalarımızda iş sağlığı ve güvenliği standartlarını koruyarak, en üst noktada “insanlara hakettikleri şekilde, hayatı yaşanılası kılma” ufkunu taşıyoruz. Bu bakış açımız aynı zamanda şu an sahip olduğumuz kalite ve başarının da temeli.

Sadece müşterilerimiz değil, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, birlikte çözüm ürettiğimiz ortaklarımız ile büyük bir aile olarak, yenilik ve farklılıklarla iç içe, insanlarımızın ihtiyaçları ve beklentilerine uygun projeler üretmenin, geleceği yeniden yorumlamanın hazzını yaşıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla

Serkan ORKUN

Serkan ORKUN