fbpx
İZMİR'de İLK!

İNOVAS VAVA dünyada bir ilk olarak, yaşam alanları ile artı kazanç opsiyonlarını tek çatıda buluşturdu.

İNOVATİF ALANLAR

Yeni ve farklı, değer üreten inovatif yaşam alanları ile sizin zevkinize hitap eden İNOVAS VAVA İzmir’de doğdu.

İNOVAS

VAVA 6, VAVA 7, VAVA 8 ve VAVA 9 konseptlerinde RESİDENCE satışlarımız başladı.

VAVA FIRSATLARI

Kira getirisi, full eşyalı olması, yönetim, temizlik, 7/24 açık mutfağı, akıllı ev sitemleri ve dahası..

Slider

Özündeki Gibi!

İNOVAS VAVA, geçmiş tecrübeleri ile bugünün trendini belirleyen ve yarına odaklanarak eşsiz ve ilklerle dolu, inovatif bir yaşam alanı ilkesi ile doğdu.

Bu projede yani VAVA ile yeni olan ve farklı olanı sizlerin yaşam alanlarına dahil eden İNOVAS, bunu sadece yine sizin işlerinizi kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarınızı çözümlemek için özveriyle gerçekleştirdi.

İNOVAS VAVA, geleceği önemseyen kişi ve yatırımcıların özellikle rağbet ettiği, inovatif anlamda yeni nesil bir yaşam merkezi kimliği taşıyor.

İNOVAS VAVA, bilhassa günümüz gençlerinin özellikle de ev eşyası almak ya da yaşam alanlarının günlük rutin uğraşları ile vakit kaybetmek istemeyen, kolay ve artı kazanç elde edecekleri yatırımları önemseyenlerin tercih sebebi durumunda.

Evet sadece bir daire değil. Yaşamak için ihtiyacınız olan her şeyin içerisinde kullanıma hazır halde beklediği ve güçlü bir yönetim anlayışı ile sadece kendinize ve işinize odaklanacağız inovatif daireler olarak İNOVAS VAVA sizlerin karşısında.

İNOVAS VAVA dünyada bir ilk olarak, yaşam alanları ile artı kazanç opsiyonlarını beraberinde getiren, değer üreten yaşam alanlarını önemseyen günümüz yatırımcılarının ihtiyaçlarını çözümlemek adına İzmir’de doğdu.

Özellikle de içerisinde barındırdığı yenilikleri ve kişiye özel kullanım alanları, sanal ofisleri ile dikkatleri üzerinde toplamış eşsiz bir proje konumunda.

İlklerle dolu İzmir’de, tüm ihtiyaçlarını tek merkezde çözümlemek isteyen insanlara, kendi bünyesindeki ilklerle hitap eden ve kaliteli yaşam standartlarına sahip, nitelikli adresleri arayan her yatırımcı için, ileriye dönük artı kazançları peşinden sürükleyen İNOVAS VAVA; VAVA 6, VAVA 7, VAVA 8 ve VAVA 9 olarak sizlerin beğenisine ve ihtiyaçlarına çözüm üretmekte.

0
Oda
0
Daire
0
Ekstra Özellik
0
Sosyal Alan

İLK BAKIŞTA VAVA

sola doğru kaydırınız

Sıradan Bir Dairenin Ötesinde Her Ne Varsa İşte O VAVA.

YÖNETİM ANLAYIŞI İLE DÜNYADA İLK

İNOVAS VAVA sizin tüm ihtiyacınızı karşılamak için kendi misyonunu yeniliklerle tasarladı. Bu kadar yoğun ve bu kadar iddialı olan YENİLİK ve FARKLILIKLARLA dolu hizmetlerimizi güçlü bir yönetim anlayışı ile sizlere sunuyoruz. Misyon olarak belirlediğimiz bu yönetim anlayışımız ile  İNOVAS VAVA sadece İzmir’de değil dünyada da bir ilk durumunda.

İLKLERİ YAŞAMAK O KADAR DA UZAK DEĞİL

İNOVAS VAVA projesinin özünde kolaylaştırmak var.. İNOVAS VAVA İzmir’de ulaşımın en kolay noktasında.. İçerisinde barındırdığı yaşam alanlarının yanı sıra; Sanal Ofis.. Sarf Hizmeti.. ve Toplantı Odaları ve Çalışma Alanları ile de kolaylıkla ulaşılabilir bir merkez bir ilk. Tıpkı diğer ilklerde olduğu gibi.

VAVA Detaylı İnceleme

VAVA 6 ile ruhunuzun özgürlüğüne sesleneceksiniz. Bohem tadında full eşyalı olan VAVA 6 ile doğanın özünde mevcudiyetini koruyan detayları yeni yaşam alanlarına dönüştürdük. Ahşap, mermer, rattan bu detaylardan sadece bir kaçı. Cam kenarında ferah çalışma alanları ile de ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanıma hazır.

Soft mini yeşilinin baskın olduğu VAVA 6 konseptinde; VAVA HOME tarafından tasarlanan ev eşyaları ile led tv, çelik kasa, usb şarj ünitesi, ücretsiz internet, saç kurutma makinesi, perdeli transparan shower, ışıklı makyaj aynası, balkon, çalışma masası ve alanı, akıllı perdeler, kablosuz hoparlör sistemi ve hatta terlik, bornoz ve lüks kişisel eşyalara kadar daha bir çok özellik yer alıyor.

Hem çalışma hayatına değer verenler diğer taraftan da kişisel yaşamında kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi VAVA 7. VAVA 7 ile güne eşsiz bir manzara karşısında merhaba diyecek, ferah ve sade bir atmosferde günlük rutinlerinizi yerine getireceksiniz. İstenildiği takdirde birleştirilebilen iki yatağı, çalışma alanındaki rahatlık VAVA 7’nin diğer artılarından sadece birkaçı.

VAVA HOME tasarımı ile açığa çıkan, beyaz ve krem tonların harmanlandığı mobilyalar, sade ama estetik küçük dokunuşlarla kendi saflığında işlenen arka plan;  led tv, çelik kasa, usb şarj ünitesi, ücretsiz internet, saç kurutma makinesi, perdeli transparan shower, ışıklı makyaj aynası, balkon, çalışma masası ve alanı, akıllı perdeler, kablosuz hoparlör sistemi, terlik, bornoz ve daha fazlası ile İzmir’in yeni ve farklı yaşam merkezinde sizi bekliyor.

Nitelikli alan çözümlemeleri ile fonksiyonel kullanım alanları oluşturan VAVA 8, karizmatik konsepti içerisinde mutfak dizaynı, yer yer kullanılan etnik detaylar, boho chic ve modern yaşam kültürünün ilham verdiği özgün stillerle oldukça rağbet görmektedir.

VAVA 8, VAVA HOME ile bir arada, ortak paydada değerlendirdiği yaşam ve çalışma alanları ile, size artı zaman dilimleri kazandırarak,  nitelikli ve çözüm odaklı dizaynı ile kendinize ayırdığınız zaman dilimlerinde inovatif soluklar üretmektedir. Bohem tarzın benimsendiği bu yeni nesil yaşam alanında; beyaz eşyadan yatak odasına, oturma odasından lüks kişisel ürünlere kadar bir çok detay estetik kaygı ön planda tutularak titizlikle işlenmiş.

Akıllı Ev Sistemleri ile ferah yaşam alanlarının buluşma noktası VAVA konsepti VAVA 9 ile bir yanı ile sizlere rahatlığın ve konforun lezzetini sunarken diğer yanı ile de minimal ve modern çizginin BOHEM stil ile yorumlandığı eşsiz ve ilklerle dolu çalışma alanlarının kapısını aralamaktadır.

VAVA HOME ekibi tarafından dinamik ve estetik kaygıların ön planda tutulduğu tasarımlarda; hem yaşam hem de çalışma anlamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylara yer verilmiş.

Galeri

  Kampanyalardan haberdar olmak için tarafıma elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.

  Sizi Arayalım

  Formu doldurun, sizi arayalım ve ilgili proje hakkında bilgilendirelim. Dilerseniz, Folkart Time’daki ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

  Adres

  4184/5 Sokak. Yeşilova Mahallesi
  35080 Bornova / İzmir

  ARA        YOL TARİFİ AL 

  Loading...