İNOVAS AŞ.

 

İNOVAS AŞ. Serkan ORKUN tarafından 2004 yılında kuruldu. 3 farklı sektörde; inşaat ve gayrimenkul, turizm ve gıda sektörlerinde kendi faaliyet alanını belirleyen İNOVAS AŞ., tüm projelerinde değerli olanı korumak ve geleceğe taşımak mottosuyla hareket etti.

 

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe doğa ile iç içe, akıllı ev sistemleri ile donatılmış, kalite ve konfor odaklı tasarımları ile güvenliği ve huzuru önemseyen, dünya standartlarına uygun yaşam alanları konseptleri geliştirdi. Bu güne kadar ürettiği tüm projeleri, proje bitim tarihinden önce teslim etmesiyle de sektördeki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini pekiştirdi.

 

Turizm sektörüne İNOVAS HOTEL ile giriş yaparak hem iş hayatı hem de yaşam alanları açısından insanların yaşamını kolaylaştıran tüm gereksinimleri tek bir çatı altında toplamayı başardı.

 

Gıda sektöründe ise özellikle Levant Mutfağı’na hitap eden, geleneksel pişirme yöntemleri ile yeniden yorumladığı menüleri ile hem gastronomi hem de patisserie sahasında kültür mirası kimliği ile faaliyetlerine devam etti.

 

Sonuçta İNOVAS AŞ. Hotel, Residence, Villa Voyage, Coworking, Patisserie, Gastronovas, Vava Home gibi alt markaları ve hizmet alanları ile de yaşamı kolaylaştıran, çözüm üreten bir marka kimliği oluşturdu.

 

İNOVAS AŞ. tüm bu özveri gerekten faaliyetleri genç, dinamik, sahasında uzman ve aynı zamanda gelişime açık ekip arkadaşları ile; doğru bilgi, kaynak ve teknoloji ile bir bütün olarak huzur ve güvenliği de içinde barındıracak şekilde sürdürülebilir kıldı.

MİSYONUMUZ:

Değerli olanı korumak ve geleceğe taşımak.

VİZYONUMUZ:

Bu çizgiyi dürüstlük, çalışkanlık, saygı, farklı ve yeni olanlarla sadece müşterilerimiz değil, tedarikçilerimiz, çözüm ortaklarımız ve tüm ekip çalışanlarımız ile bir bütün oluşturacak şekilde kurgulamak ve sürdürülebilir kılmak.

Artı Değer ve Sorumluluk

İNOVAS AŞ. 
İNŞAAT ve GAYRİMENKUL,
TURİZM ve
GIDA SEKTÖRLERİNDE

Faaliyet gösterdiği 2004 yılından günümüze Villa Voyage, Residence ve Coworking alanları, Etkinlik ve Atölyeler, Söyleşi Alanları, Gastronovas Mutfağı, Patisserie, Vava Home tasarımları ile tüm gereksinimlerinizi çözüme kavuşturan, artılarla dolu teknolojik ve doğa ile barışık inovatif projeleri hayata geçirdi.

VİLLA VOYAGE

Göl Manzarasına Uyanın! 5+1 Villa Voyage villaları; akıllı ev sistemleri, elektrikli araç şarj istasyonu, yeraltı yolu ve otoparkı, 7/24 güvenlik gibi teknolojik donanımın yanı sıra bahçe ve peyzaj, kişiye özel havuzu, alleben göleti manzarası ve doğa ile iç içe diğer özellikleri ile Gaziantep'in yeni yüzü konumunda.

RESİDENCE

Özündeki Gibi! Sıradan Bir Dairenin Ötesinde Her Ne Varsa İşte O VAVA. yeni olan ve farklı olanı sizlerin yaşam alanlarına dahil eden İNOVAS, residence ile özellikle de VAVA 6, VAVA 7, VAVA 8 ve VAVA 9 konseptleri ile bunu sadece yine sizin işlerinizi kolaylaştırmak ve çözüme kavuşturmak için yapıyor.

VAVA HOME

İNOVAS, VAVA HOME ile günlük yaşamınız içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda geleceğe, konfora ve huzura odaklanan tasarım anlayışı ile üretimlerine devam ediyor.

İNOVAS AVANTAJLARI

Coworking Çözümleri, Patisserie ve Gastronovas Fırsatları, Hotel Avantajları, Residence Artıları ve dahası ile üyelerimize ve misafirlerimize özel ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

COWORKİNG

Çalışmak adına fiziki bir mekana ihtiyaç duymayanlar için Sanal Ofis, iş hayatında uzaktan çalışma seçeneği, rutini haline gelen firmalar için Coworking, ister girişimci isterse de kurumsal alt yapısı olan firmalar olsun, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen Hazır Ofis ve etkinlik, atölye, eğitim, seminer, söyleşi, lansman ya da tüm toplantılar için Toplantı Odası seçenekleri ile İNOVAS İzmir’de çözün odaklı inovatif bir sürece yelken açıyor.

BLOG

İNOVAS marka bağlamında kendi içeriğinde sürekli yenilenen ve vizyonu ile sizlere farklı bakış açıları kazandıran benzersiz ve kendi alanında bir ilk. Özellikle de BLOG sahasında Dekorasyon, Emlak Trend, Kollektif Yaşam, Lezzet, Seyahat ve Sağlıklı Yaşam gibi kategorileri ile sizlere yeni ufuklar açmakta..

GASTRONOVAS

Bir Mutfaktan Daha Fazlası İlk pişirildiği hali ile yöresel mutfak menülerinin tariflerine ulaşan ve bunu Gastronomi ile bugüne özellikle de İzmir’in damak tadına uyarlayan GASTRONOVAS MUTFAĞI sadece menüleri değil Workshop ve Catering gibi hizmetleri ile sizleri ağırlamaya devam ediyor.

PATİSSERİE

Doğudan Yükselen Işık İzmir’de İNOVAS PATİSSERİE Bereketli Hilal Toprakları’ndan Ege’ye uzanan serüvenin öncü markası. Katkısız, doğal ve yöresel tatların Ege Bölgesi’ne özgü tatlarla harmanlandığı İNOVAS’ta çocukluğunuzda kalan lezzetlere yeniden erişme fırsatı bulacaksınız.


Özünde Kolaylaştırmak Var

 

İNOVAS HOTEL gerek mimari gerekse de iç mekan tasarım ve uygulamalarında huzuru ve konforu ön planda tutuyor.

 

Diğer taraftan her bir bireyin, günlük rutinlerin içerisinde o rutini bozmadan, ötelediği deneyimleri kolaylıkla yaşanılabilir kılmanın alternatifli yollarını da hazırlamaktadır.

Göl Manzarasına Uyanın!

 

5+1 Villa Voyage villaları; akıllı ev sistemleri, elektrikli araç şarj istasyonu, yeraltı yolu ve otoparkı,

 

7/24 güvenlik gibi teknolojik donanımın yanı sıra bahçe ve peyzaj, kişiye özel havuzu,

 

Alleben Göleti manzarası ve doğa ile iç içe diğer özellikleri ile Gaziantep’in yeni yüzü konumunda.

Özündeki Gibi!

 

Sıradan Bir Dairenin Ötesinde Her Ne Varsa İşte O VAVA.

 

Yeni olan ve farklı olanı sizlerin yaşam alanlarına dahil eden İNOVAS, residence ile özellikle de VAVA 6, VAVA 7, VAVA 8 ve VAVA 9 konseptleri ile bunu sadece yine sizin işlerinizi kolaylaştırmak ve çözüme kavuşturmak için yapıyor.

İNOVAS, VAVA HOME ile günlük yaşamınız içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda geleceğe, konfora ve huzura odaklanan tasarım anlayışı ile üretimlerine devam ediyor.

Coworking Çözümleri, Patisserie ve Gastronovas Fırsatları, Hotel Avantajları, Residence Artıları ve dahası ile üyelerimize ve misafirlerimize özel ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

Çalışmak adına fiziki bir mekana ihtiyaç duymayanlar için Sanal Ofis,

 

İş hayatında uzaktan çalışma seçeneği rutini haline gelen firmalar için Coworking,

 

İster girişimci isterse de kurumsal alt yapısı olan firmalar olsun, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen Hazır Ofis ve etkinlik,

 

Atölye, eğitim, seminer, söyleşi, lansman ya da tüm toplantılar için Toplantı Odası seçenekleri ile İNOVAS İzmir’de çözün odaklı inovatif bir sürece yelken açıyor.

İNOVAS marka bağlamında kendi içeriğinde sürekli yenilenen ve vizyonu ile sizlere farklı bakış açıları kazandıran benzersiz ve kendi alanında bir ilk.

 

Özellikle de BLOG sahasında Dekorasyon, Emlak Trend, Kollektif Yaşam, Lezzet, Seyahat ve Sağlıklı Yaşam gibi kategorileri ile sizlere yeni ufuklar açmakta..

Bir Mutfaktan Daha Fazlası

 

İlk pişirildiği hali ile yöresel mutfak menülerinin tariflerine ulaşan ve bunu Gastronomi ile bugüne özellikle de İzmir’in damak tadına uyarlayan GASTRONOVAS MUTFAĞI sadece menüleri değil Workshop ve Catering gibi hizmetleri ile sizleri ağırlamaya devam ediyor.

Doğudan Yükselen Işık İzmir’de

 

İNOVAS PATİSSERİE Bereketli Hilal Toprakları’ndan Ege’ye uzanan serüvenin öncü markası.

 

Katkısız, doğal ve yöresel tatların Ege Bölgesi’ne özgü tatlarla harmanlandığı İNOVAS’ta çocukluğunuzda kalan lezzetlere yeniden erişme fırsatı bulacaksınız.

9 BAŞLIKTA İNOVAS

Geleceğimizi birlikte, özgürce şekillendireceğimiz size ait alanlar, İNOVAS AŞ. ‘de.