YENİLİĞE

HAYAT KAT

İNOVAS A.Ş.

İNOVAS AŞ. Serkan ORKUN tarafından 2004 yılında kuruldu. 3 farklı sektörde; inşaat ve gayrimenkul, turizm ve gıda sektörlerinde kendi faaliyet alanını belirleyen İNOVAS AŞ., tüm projelerinde değerli olanı korumak ve geleceğe taşımak mottosuyla hareket etti.

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe doğa ile iç içe, akıllı ev sistemleri ile donatılmış, kalite ve konfor odaklı tasarımları ile güvenliği ve huzuru önemseyen, dünya standartlarına uygun yaşam alanları konseptleri geliştirdi. Bu güne kadar ürettiği tüm projeleri, proje bitim tarihinden önce teslim etmesiyle de sektördeki saygınlığını ve müşteri memnuniyetini pekiştirdi.

İNOVAS AŞ. tüm bu özveri gerektiren faaliyetleri genç, dinamik, sahasında uzman ve aynı zamanda gelişime açık ekip arkadaşları ile; doğru bilgi, kaynak ve teknoloji ile bir bütün olarak huzur ve güvenliği de içinde barındıracak şekilde sürdürülebilir kıldı.

17
YILDIR DEĞERLİ OLANI KORUMAK

VE GELECEĞE DEĞER KATMAK

Architect

Our Architect and Design Team

01

Fiona Velva

Architect

dipl. Arch ETH/SIA

02

Carina Dourif

Architect

dipl. Arch FH

03

Robert Caine

Architect

M.A. FH in Architecture

Modern
ve Yenilikçi

İnovas A.Ş olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerde belli prensipler üzerine hareket ediyoruz. Bunların başında modern ve yenilikçi yaklaşımla geleceği gören yapılar inşa etmek geliyor. Çünkü bir yapı inşa etmek sadece içinde yaşanılan süreci karşılamak olmamalı diye düşünüyoruz. Doğduğumuz coğrafyanın özelliklerini iyi anlayıp, şehri, kasaba veya köyü tanıyarak, o coğrafyanın getirdiği doğa şartlarına uygun temeller üzerine kuruyoruz hayallerimizi. İnşa ettiğimiz yapıları sadece bizim değil aynı havayı soluduğumuz insanların da beğenmesi önemli. O yüzden geleceği işaret edecek kadar modern, gelecek yaşanırken yenilikçi anlayışı ile zamana meydan okuyacak kadar da cesur yükselen inşaatlar bizim işimiz.

Doğaya Saygılı
Doğayla İç İçe

Binlerce yıldır değişmeyen bir kural var, doğa kendisine saygı duymayan hiç bir yapının yıllara meydan okumasına izin vermiyor. İNOVAS A.Ş olarak tüm yapılarımızda doğa ile ahenkli adımlar atmak bizim önceliğimiz. O yüzden yeşile boyanan duvarlar yerine yeşile bakan pencereler açıyoruz tüm yapılarımızda. Doğanın sunduğu güzel enerjiyi, dünyanın sürekliliğini sağlayan sistemine zarar vermeden hayata geçiriyoruz. Geleceğe bırakacağımız en büyük yatırım çocuklarımızın doğayı bilerek ve koruyarak büyümesi için bütün gayretimizle çalışıyoruz

Yenilenebilir
Enerji

Günümüzde iyi bir yaşam alanı sadece konumu, değeri veya mimarisi ile ölçülmenin çok ötesinde bazı özelliklere sahip olmalı. Enerjisi tasarrufu yapabilmeli, barındırdığı geliştirilebilir akıllı teknolojisi ile evi yönetmenize yardımcı olmalı. Doğal kaynakları iyi değerlendirmeli ve onlardan gelecek faydaları sürekliliği için kullanmalı. Bu nedenle İnovas A.Ş yapılarında yenilenebilir enerji en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri olarak projelerimizde yer alıyor. Güneş enerjisinin verdiği tasarruf ve rahatlık, atık suların yeniden kullanımı sayesinde su tüketimindeki azalma veya akıllı ev teknolojilerinin bize sağladığı rahatlık tüm projelerimizin temelinde var olan detaylar.

Our Partners

Our Valuable Creative Partners

Quisque eu nunc bibe endum in finibus elit eget the solli citudin elit. Phase inle ellus rutrum lacus euismoder.

Vestibulum eleifend tortor orci eornare tortor semper at. Duis the sceleri the nibhse drana moss pulvinar.

image
image
image
image
image
image
image
image
inovas
villa voyage
Hemera
İnovas İzmir
Urla Voyage
Yukarı

e42art | Elart Creative